RSS Logo

Nem tudok jelenleg kivetnivalót, negatív kritikát mondani az oktatóközpont munkájával kapcsolatban, az előadó munkájával kapcsolatban különösen elégedett vagyok. – Pósa Lea (Olasz nyelvképzés)

 

Figyelem! Új ablakban nyílik meg. PDFNyomtatásE-mail

AddThis Social Bookmark Button

A Chipkerózsika meseversenyre 59db 1-4 osztályos, 80db 5-6 osztályos és 78db 7-8 osztályos mese érkezett egész Vajdaság területéről, összesen 217 történet. Voltak szomorúak, viccesek, szerelmesek, átiratok, leíró jellegűek, sőt még a horror műfajt is beleszőtték egyes diákok.

Mesék érkeztek a következő helységekből:

  • Ada
  • Adorján
  • Bácsfeketehegy
  • Csantavér
  • Felsőhegy
  • Hódegyháza
  • Horgos
  • Kevi
  • Mohol
  • Orom
  • Oromhegyes
  • Palics
  • Szabadka
  • Tiszaszentmiklós
  • Topolya
  • Tornyos
  • Torontálvásárhely
  • Tóthfalu
  • Völgyes
  • Zenta
  • Zentagunaras

A 30 legjobb

A jelenlevők

Az első három helyezett-javitott

A jelenlevők

Az ünnepélyes díjkiosztó 2010. március 30-án (kedden) 18:00 órakor volt, Zentán az Archimedes Oktatási Központban (Árpád utca 9).

 

 

A díjazottak:

1-4. osztály legjobb alkotásai:

a) Helyezettek:

1.) Besnyi Botond - A számítógép világa, Szabadka

2.) Vukov Johanna - Microsoftfalvi történet, Szabadka

3.) Golić Attila - Különös utazás, Szabadka

3.) Fehér Flóra - Találékony Ödön, Szabadka

b) A tízben:

Jurcsák Hajnalka - Probléma a számítógépben, Szabadka

Pósa Bettina - Chip Piros és a Vírus, Tóthfalu

Sebastian Márk - A megjavult kismókus története, Szabadka

Harmath Tamara - Chipkerozsika, Tóthfalu

Szvoreny Viktor - Internetia, Mohol

Kolozsi Krisztián - Nem tudok leállni, Szabadka

5-6. osztály legjobb alkotásai:

a) Helyezettek:

1.) Apró Alekszandra - Csetelke és a 7 span, Oromhegyes

2.) Korsós Karolina - Öreg Chip utolsó meséje, Palics

3.) Surányi Bettina - A robotfarkash és a hét kechkegida, Orom

b) A tízben:

Erdélyi Klaudia - A cyber kakas és a gyémántberakású pendrive, Oromhegyes

Dávid Henrietta - Piroska és a farkas, Oromhegyes

Kucora Barbara - Videokártya és társai, Palics

Biacsi Zoltán - A Windows titka, Zenta

Szarka Áron - CD csapat, Bácsfeketehegy

Surányi Elizabett - Windows, a megmentő, Tornyos

Oláh Andrea - Komputeres Katica, Csantavér

7-8. osztály legjobb alkotásai:

a) Helyezettek:

1.) Kalmár Éva - A legunalmasabb nap, Tornyos

2.) Bognár Szabolcs - Piroszka és a Cyber Farkas, Oromhegyes

3.) Graca Beáta - Elektronikus szív, Tornyos

3.) Tóth Ugyonka Helga - Világszép modemkisasszony, Tornyos

b) A tízben:

Doszkocs Zoltán - Piroska és a Farkas a 21-ik században, Novo Orahovo

Szekeres Mónika - Hamupipőke weblapja, Oromhegyes

Elek Orsolya - CyberPipőke, Oromhegyes

Bacsa Ákos - Folderia-Vírusok támadása, Szenttamás

Szabó Szuzanna - Computerpipőke, Csantavér

Sóti Fanni - Hófehérke és az e-mailek, Oromhegyes, tothfalusi tagozat

 

 

Rendkívül elégedettek vagyunk mind az iskolák, mind a tanárok munkájával, mivel nagymértékben nekik köszönhetjük a tanulók írásait, de legfőképpen a diákokat dicsérnénk meg, hogy ekkora kedvvel, örömmel, határozottsággal, írói tudással küldték a meséket.

Kedves gyerekek, Nektek továbbra is ajánlom, hogy meseírásra fel! :) Soha ne vesszen el belőletek a rengeteg fantázia, öröm, amelyet tapasztalhattunk a Chipkerózsika meseversenyben.

Gratulálunk a díjazottaknak és köszönjük szépen még egyszer MINDENKINEK!